Najlepšia lyžovačka a turistika

Chopok sever je TOP najvyhľadávanejšie horské stredisko na Slovenku. V zime je rajom pre lyžiarov a snowboardistov, ponúka svahy pre profesionálov i začiatočníkov, na svoje si prídu aj vyznavači skialpinizmu a bežkári. Leto v Jasnej zase patrí turistom a horským cyklistom. Alebo si sem jednoducho prídu oddýchnuť ľudia, ktorí milujú hory v lete i v zime.

Výborná poloha

Demänová 238 je apartmánový dom s 5 modernými apartmánmi a jednej samostatnej izby s kuchynským kútom. Každý apartmán ma vlastný kuchynský kút a sociálne zariadenie.

Nachádza sa v tichej lokalite v obci Demänová na vstupe do Demänovskej doliny na severnej strane Chopka s nádhernými výhľadmi na Vysoké a Západné Tatry.

Apartmány majú výhodnú polohu, nachádzajú sa priamo na trase SKI-AQUA busov, ktoré Vás za pár minút bezplatne odvezú priamo k vlekom na Chopku - Jasnej alebo na druhej strane do aquaparku Tatralandia.

Zľavy

Sme poskytovateľmi zľavovej karty „Region Card Liptov“, ktorá Vám umožní čerpať atraktívne zľavy. Našim hosťom ponúkame zaujímavé zľavy na skipasy a aquaparky.